tskLansman fırsatlarını kaçırmamak ve
detaylı bilgi almak için lütfen
FORMU DOLDURUN

  • Kampanyalarından haberdar olmak istiyorum.  • Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Emay İnş. Taah. San. Tic. A.Ş. şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Emay İnşaat A.Ş. ’nin göndermiş olduğu mail ve sms üzerinden üyeliğini iptal edebilir, yalova@kentplus.com adresine veya 444 20 01 numaralı çağrı merkezine iletebilir.

GALERİ

FARKLI YAŞAMLARA FARKLI SEÇENEKLER

KENTPLUS YALOVA

Sİze özel bİr kumsal, sİze özel bİr termal, sİze özel bİr orman...

İstanbul, Bursa ve İzmit’e günübirlik mesafede, özel kumsalı, termal kaynakları, açık, kapalı yüzme havuzları, göletleri, eşsiz deniz manzarası ve etrafındaki uçsuz bucaksız ormanın tertemiz havasıyla KentPlus Yalova, şehirde özlemini duyduğunuz hayatı size benzersiz ayrıcalıklarla sunuyor.

Yemyeşil doğası, termal kaynakları ve deniziyle tanınan Yalova’da, Emay İnşaat ve TOKİ iştiraki olan EPP güvencesinde, yaklaşık 400 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen KentPlus Yalova, toplam 383 bin 500 metrekare alana yayılıyor. Proje, dört mevsim doğanın içinde yaşayacağınız çok özel rezidanslar, villalar ve 5 yıldızlı termal otellerden oluşuyor.

Keyifle yaşamanız için her ayrıntısını titizlikle tasarladığımız, yaşayan herkesin kendini mutlu edecek bir şeyler bulacağı KentPlus Yalova, sizi doğanın ve suyun yenileyici etkisini keşfetmeye çağırıyor.

Bu eşsiz yaşamı yakından tanımak ve yatırım fırsatlarını değerlendirmek için iletişim formumuzu doldurun, KentPlus Yalova’nın ayrıcalıklarıyla hemen tanışın.

E- Katalog indirmek için tıklayın  

İLETİŞİM


KENTPLUS YALOVA SATIŞ OFİSİ

Telefon : 444 20 01
E-Mail   : info@kentplusyalova.com
Adres   : Adnan Menderes Mahallesi, Şehit Ömer Faydalı Caddesi No:227
YalovaHARİTA


KENTPLUS İSTANBUL SATIŞ OFİSİ

Telefon : 444 20 01
E-Mail   : info@kentplus.com
Adres   : KentPlus, Eğitim Mahallesi, Abdi Bey Sokak, 34722
Kadıköy – IstanbulHARİTA